ارزیابی ادراک و رضایت بیماران نسبت به استفاده از پزشکی از راه دور در زمان شیوع کروناویروس در پاکستان
ارزیابی ادراک و رضایت بیماران نسبت به استفاده از پزشکی از راه دور در زمان شیوع کروناویروس در پاکستان:
هدف از این مطالعه ارزیابی میزان ادراک و رضایت بیماران نسبت به استفاده از پزشکی از راه دور در طول همه گیری COVID-19 در میان مردم پاکستان است. پرسشنامه های مطالعه به 251 بیمار که در سه تخصص ارتوپدی ، چشم پزشکی و پزشکی عمومی تحت مشاوره پزشکی از راه دور قرار گرفته بودند ، توزیع شد. این پرسشنامه شامل 15 سوال است که چهار سوال آن رضایت بیماران را پوشش می دهد. از جمله ارتباط بین فردی ، مراقبت ، ارائه مراقبت و مهارت.
 ١٤٠٠/٠٨/١٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه Corona Check
برنامه Corona Check :
Corona Check برنامه اعلامیه رسمی هلندی است که توسط وزارت بهداشت، رفاه و ورزش توسعه یافته است. این ابزار دیجیتالی امکان دسترسی به مکانهای عمومی و پر جمعیت را در هلند فراهم می کند همچنین می توانید با استفاده از این برنامه به صورت بین المللی سفر کنید.
 ١٤٠٠/٠٦/٢٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه COVID Alert NJ
برنامه COVID Alert NJ:
برنامه COVID Alert (NJ)New Jersey توسط مرکز بهداشت نیوجرسی (DOH)Department of Health برای ردیابی افرادی که در جامعه مبتلا به COVID-19 شده اند تهیه شده است و این امکان را به افراد جامعه می دهد تا از خود در آن محدوده ای که آلودگی وجود دارد محافظت کنند. این برنامه تلفن همراه به صورت رایگان برای ios و اندروید قابل نصب می باشد.
 ١٤٠٠/٠٦/٠٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
پلتفرم پزشکی از راه دور (COVIDREHAB) برای توان بخشی از راه دور بیماران پس از COVID-19
پلتفرم پزشکی از راه دور (COVIDREHAB) برای توان بخشی از راه دور بیماران پس از COVID-19
رویه جهانی اهمیت توانبخشی پزشکی را نشان داده است ، که باعث افزایش اثربخشی درمان بیماران مبتلا به COVID-19 می شود و همچنین خطر ایجاد عوارض پس از COVID-19 را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. علاوه بر این توانبخشی پزشکی به موقع از کار افتادگی زود هنگام مردم را کاهش می دهد.
 ١٤٠٠/٠٥/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
تکامل و ضرورت مراقبت های پزشکی از راه دور در طی بیماری همه گیر COVID-19
تکامل و ضرورت مراقبت های پزشکی از راه دور در طی بیماری همه گیر COVID-19
پزشکی از راه دور به عنوان "تکامل طبیعی مراقبت های بهداشتی در دنیای دیجیتال" در نظر گرفته می شود. در هند ، با توجه به تعداد جمعیت گسترده اعم از شهر و روستا و همچنین در دسترس بودن خدمان دارویی در شهر و دسترسی کمتر افراد به دارو در روستاها استفاده از این فناوری کمک به سزایی به مردم خواهد کرد.
 ١٤٠٠/٠٤/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 صفحه بعدی >>

Copyright © 2013 TMRC-NRITLD.SBMU.AC.IR Powered By:NRITLD IT Depatment