چاپ        ارسال به دوست

برنامه COVID Alert NJ

برنامه COVID Alert NJ:

برنامه COVID Alert (NJ)New Jersey توسط  مرکز بهداشت نیوجرسی (DOH)Department of Health برای ردیابی افرادی که در جامعه مبتلا به COVID-19 شده اند تهیه شده است و این امکان را به افراد جامعه می دهد تا از خود در آن محدوده ای که آلودگی وجود دارد محافظت کنند. این برنامه تلفن همراه به صورت رایگان برای ios  و اندروید قابل نصب می باشد. توضیحات بیشتر برنامه به شرح زیر میباشد: 

1-       پیگیری علائم بیماران و دریافت راهنمایی در مورد چگونگی محافظت از خود و دیگران

2-       قادر خواهد بود به صورت ناشناس به سایر کاربران برنامه که در تماس نزدیک با افرادی که تست کووید انها مثبت بوده اند هشدار دهد.

3-       نظارت بر آخرین اطلاعات و آمار مربوط به همه گیری COVID-19

    4-       برای دسترسی به نمایندگان بهداشت عمومی NJ و ارتباط با خدمات پشتیبانی تنها کاری که باید انجام شود این است که در برنامه دکمه "Allow" خدمات اعلان تماس با 19 COVID- ExposureNotification Services(ENS) را در تلفن خود فشار دهند.

خصوصیات دیگر برنامه شامل موارد زیر است:

می توانید انتخاب کنید که خدمات اطلاع رسانی در معرض تماس (ENS) با COVID-19  روشن باشد و همچنین اجازه دهید تلفن شما  اعلان ها را نمایش دهد تا هشدار دریافت کنیدکه در معرض شخصی قرار گرفته اید که تست COVID-19 آن مثبت است. همچنین شما  می توانید این عملکرد را در هر زمان در صفحه تنظیمات برنامه خاموش کنید.

در صورت دریافت اعلان مواجهه، می توانید توصیه های (DOH) NJ را در قسمت اطلاع رسانی در معرض خطر بخوانید و یا با نماینده بهداشت عمومی تماس بگیرید.

توجه به این نکته ضروری است که COVID Alert NJ هرگز هویت هیچ فردی را که از این برنامه استفاده می کند برای سایر کاربران فاش نخواهد کرد و هیچگاه نشان نمی دهد که چه کسی مبتلا به COVID-19  می باشد.

 

 

منبع:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nj.gov.covidalert&hl=en_US&gl=US


١٠:٥٢ - يکشنبه ٧ شهريور ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٧٥٦٦    /    تعداد نمایش : ٨٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
Copyright © 2013 TMRC-NRITLD.SBMU.AC.IR Powered By:NRITLD IT Depatment